Choď na obsah Choď na menu
 


JOIN  US!      BEITRETEN ZU UNS!      PŘIDEJ SE K NÁM!       
PRIDAJ SA K NÁM!     PRIDAJ SA DO NAM!   

 

"TAKTICS"

 

PRAVIDLÁ 

 

 *SA* SLOVANIA hrá podľa EA GAMES pravidiel. Nepoužíva cheaty, hacking, glichting a pod. V ďaľších riadkoch vám poskytneme špecifickejšie info ohľadom toho, čomu sa vyhýbame a do akej úrovni je to u nás akceptovateľné.

Pravidlá pre hráčov v klane:
 - hráč musí hrať takticky, fair play a mať s hry potešenie.
-hráč musí hrať s ostatnými členmi v squade a musí sa riadiť pokynmi squadleadra, comandera alebo hráča s vyššou hodnosťou.
-hráč nesmie používať cheating (forma ktorá zlepšuje rôzne vlastnosti vojaka v hre) inakObrázok  bude automaticky vyhodený s klanu.
-hráči v klane sa musia pravidelne spolu stretávať a hrať.
-každý hráč sa musí podieľať na rozvoji klanu a to rôznymi príspevkami  vo fórach  a prispievať tak jednote a upevňovaní vzťahov v klane.
-žiadny hráč nesmie osočovať toho druhého rôznymi vulgarizmami ani vyhrážkami.
-hráč nesmie robiť zlú reklamu ani rôznymi inými spôsobmi znevažovať meno klanu.

 Pravidlá hráčov na serveroch:
-hráč musí hrať takticky, fair play a mať s hry potešenie.
-hráč musí hrať s ostatnými členmi v squade a musí sa riadiť pokynmi squadleadra, comandera alebo hráča s vyššou hodnosťou.
-hráč nesmie používať cheating (forma ktorá zlepšuje rôzne vlastnosti vojaka v hre) inak bude automaticky vyhodený s klanu.

 

                                        PRAVIDLÁ v bojovej skupine

 

*SA* SLOVANIA( špecializácie)

   Sa skladá z členov, ktorý sa špecializujú na jedno bojové zaradenie. V jednom squade je 6 členov, pritom je ale 7 špecializácií. Vo výbere špecializácií nie sú dáke zvláštne podmienky. Len sa jedná o to, aby sa nevyskytovali 4 rovnaké špecializácie v jednom squade! Hráme podľa reálnych podmienok v armáde, čiže by sme si asi nevedeli predstaviť, že v slovenskej armáde by boli všetci zdravotnící, alebo gulomečníci. 
   Preto je nesporné, aby mal každý člen maximálne hlavnú a vedľajšiu špecializáciu, ktorej sa bude naplno venovať. Ignorácia tejto požiadavky sa nebude akceptovať! V *SA* SLOVANIA sa využívajú výhody a počítajú aj nevýhody při každej špecializácií. Každá špecializácia má svoje priority v boji, preto sa taktika v boji bude tiež prispôsobovať aj v konenčej podobe v square.Obrázok
   Ak si vyberiete hlavnú špecializáciu, venujte sa jej naplno! Poznajte najlepšie svoju zbraň, sledujte ako sa správa v boji a ako by ste s nou dosiahli najlepšie skóre. Len ten, kto pozná dokonale svoju zbraň, môže vyhrať bravúrne dôležité bitky!
   Celkové uspôsobenie v squade záleží aj od hrateľného módu napr. Keď sa hrá mapa s vehicle, t.j na tanky, pribudnú aj také špecializácie ako je ženista a antitank. Väčšinou hráme na infantry móde, takže tieto špecializácie zatial, nikto neberie.