Choď na obsah Choď na menu
 


JOIN  US!      BEITRETEN ZU UNS!      PŘIDEJ SE K NÁM!       
PRIDAJ SA K NÁM!     PRIDAJ SA DO NAM!

 

"DOWNLOADS"

 

Článok v lifestylovom časopise LEMON

 

ObrázokJeden zo spôsobov, ako ukázať iným, že niečo "takéto existuje", je napísať o tom rovno do novín. A kde by to malo asi najväčší úspech, ak nie časopis pre mladých? V krátkom článku sa dozviete o bližších info o hre, ako napríklad druhy špecializácií a ich výhody nevýhody, taktika a pod. Viac sa dočítate tu.

 

 

 

Mapa pre multiplayer "Berlin"
Volne stiahnuteľná mapa pre Battlefield2, si môžete stiahnuť tu

 

Patch 1.4 na Battlefield 2
Posledný aktuálny patch, ktorý opravuje chyby v hre, v multyplayeri a pod. Patch vám umožní hrať aj na viacerýych ranked serveroch. Môžete si ho stiahnuť tu.

 

Teamspeak 2 ( cez www.stahuj.cz )
Použití tohoto programu je různé: může být použit jako dorozumívací prostředek pro spoluhráče některé z teamových her na internetu; firma snižující výdaje za telefonní hovory nebo jen osobní komunikace mezi přáteli a rodinou. Môžete si ho stiahnuť tu.
Teamspeak IP: 217.11.249.85:6361

 

Fraps: video a obrázky
Program možno použiť na nahrávanie videí, ako aj tvorbu obrázkov. Je to spoľahlivý program. Stiahnuť si ho môžete tu.

 

ATC BATTLEFIELD 2 tactiks 
Program, ktorý umožňuje vytváranie detailných taktík pri každej situácie. K dispozícií máte vojakov, mínu, ako i iné špeciálne nástroje, ktoré sú potrebné na tvorbu útokov, ako i obrany. Celé mapy sú rozdelené na vlajky, ku ktorým sa dá detailne priblížiť. Stiahnuť si ho môžete tu.