Choď na obsah Choď na menu
 


JOIN  US!      BEITRETEN ZU UNS!      PŘIDEJ SE K NÁM!
PRIDAJ SA K NÁM!     PRIDAJ SA DO NAM!   

 

"BATTLEFIELD II"

 

 

   Hra, ktorá získala niekoľko ocenení, Battlefield, vtrhol do moderného bojovania so svojím novým pokračováním Battlefield 2™. Hra prináša hrateľnost a vzrušenie z hry Battlefield 1942™ do modernej éry s vylepšenou týmovou hrou a s tými technologicky najvyspelejšími vozidlami a zbraňami, ktoré sú človeku dostupné.

   V  hre Battlefield 2 si hráč môže vybrať, za ktorú z troch silných strán bude hrať: za USA, Čínu alebo za novo vytvorenú Koalíciu Stredného východu. Okrem tej najmodernejšej výzbroje si hráči tiež budú môcť vyzkúšať viacej než 30 vozidel, aby uspeli vo veľkom bojovom konflikte, kam sa v online bojoch môže pripojit cez 100 skutočných hráčov. Najviac stály vývoj postáv umožňujúce hráčom povýšenia a dosiahnuť tak až hodnosti generála.

 

   Podobne ako v predošlých častiach si aj teraz budete môcť vybrať typ výstroje, od útočníka, až po snipera. Spolu teraz bude 7 typov, čo je výrazné povýšenie od Vietnamu, kde boli štyri.

 

Assault - štandardný útočný vojak so samopalom a granátometom je určený hlavne na boje zblízka.
SpecOps - špeciálna jednotka s útočným samopalom s ďalekohľadom a C4 náložou na mínovanie budov a vozidiel. Vhodný na útoky na stredné vzdialenosti.
Sniper
- ostreľovači vládnu svojou sniperkou na veľké vzdialenosti, no nechýba im séria mín na likvidovanie pechoty.
Support - guľometčík je vhodný na istenie útoku svojim ťažkým guľometom a zásobuje nábojmi ostatných vojakov.
Anti-Tank - je špeciálny vojak určený ako doprovod útočnej jednotky obraňujúci ju pred tankami svojim raketometom. Rakiet však nie je dosť a preto je vhodné mať po boku guľometčíka
Inžinier -  opravár dokáže opraviť budovy a vozidlá, plus dá sa využiť aj na zamínovanie ciest vďaka svojim mínam, problém má pri bojoch, pretože jeho brokovnica je účinná len na krátke vzdialenosti. Ak nasadne do vozidla, automaticky ho aj opravuje.
Medik - dokáže každého, kto nie je priam roztrhaný, vzkriesiť späť k životu defiblirátorom. Ten je účinný aj na boj zblízka a uvidíte priam všetkých svätých, ak vám dá nepriateľský medik šľahu. Okrem toho má aj útočnú pušku.

 

 Ďaľšie odkazy - Next Page

Battlefield clan war rulez
*SA* SLOVANIA on bfstats.info
*SA* SLOVANIA heroes
*SA* SLOVANIA TRAINING